Koç burcu kadını ve erkeği tanıyalım

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
   KOÇ KADINI : Koç Burcu kadını oldukça eğlenceli ve hareketli bir yapıya sahiptir. Cazibeli olmak ve çevresindeki kişilerce sevilip beğenilmek hoşuna gider. Sıradan ve monoton bir hayat ona göre değildir. Heyecanlı bir yapısı olduğundan sosyal hayatta da aktif olmayı sever. Hep aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmaz yada onu uzun süre evde tutmak mümkün değildir. Sürekli enerji dolu olduğundan bu enerjiyi açığa çıkaracak şekilde hareket etmeyi sever. Kendine has bir egosu vardır. Fakat bu ego başkalarını ezecek biçimde değil daha çok sevimli bir egodur.
     Koç Burcu kadını araştırmayı sever. Meraklı bir yapısı vardır. Fakat bilmediği bir konu olduğunda da muhakkak susar ve dinler. Yeniliklere her zaman açıktır. Cesur ve sevdiklerine bağlı biridir. Koç Burcunun genel özelliği olan ufak bir bencilliği vardır. Fakat söz konusu sevdikleri ise hiç bir fedakarlıktan kaçınmaz. Bağlandığı kişilere koşulsuz güvenir ve güven verir. Koç kadını ile her türlü maceraya atılabilirsiniz. Sizi kesinlikle reddetmeyecektir.
      Kolay aşık olamayan burçlardandır. Koç burcu kadını da erkeği gibi çapkın olabilir. Faklat ilgisini çeken birine rastladığı zaman da kesinlikle gözü o kişiden başkasını görmez. Koç kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız eğlenceli bir yapıya sahip olmalı fakat lakayt tavırlar takınmamalısınız. Zira Koç burcu kadını ve erkeği zor olanı sever.
      Koç kadını hoş kokulardan etkilenir. Eğer bir Koç Kadınını etkilemek istiyorsanız kesinlikle güzel kokmalısınız. Vücut temizliğine oldukça önem verirler. Ayrıca karamsar ruh hali hiç de Koç’a göre değildir. O yaptıklarından pişman olmaz ve ardına bakmaz bir yapıya sahiptir. Yaşadığı her neyse ve kötü sonuç elde ettiyse bunu tekrarlamaz fakat oturup ağlamaz da.
 KOÇ ERKEĞİ: Koç kadını gibi erkeği de oldukça enerjiktir. Çok fazla evde göremezsiniz ve muhakkak arkadaşları ile planları vardır. Keskin bir zekaya sahiptirler ve çoğu Koç burcu erkeği çok ince espriler yapabilir. Sporla oldukça ilgilidir. Vücuduna bakmayı ve adrenalinli spor dalları ile ilgilenmeyi sever. Maceraperest ve eğlencelidir. Bir Koç erkeğinin yanında sıkılmaktan bahsetmek pek de mümkün değildir.
      Sevdiği kişilere karşı oldukça fedakar olan koç erkeğinin kendini düşünen bir yanı da vardır. Arkadaşlarına bağlıdır. Popüler olmak hoşuna gider ve övülmeyi sever. Koç burçlarının yanında onlardan daha popüler birini görmek zordur. Zira böyle bir durum varsa o kişiyi ister arkadaş ister sevgili olarak olsun çok seviyor demektir. Paradan çok kalite onun için ön plandadır. Duygusal değildir. Hızlı ve anlık kararlar verebilir. Hayata karşı yüzeysel bir bakış açısı vardır.
     Koç erkeği oldukça çapkındır. Dış görünüme önem verir. Bir kadının dışarıdan güzel görünmesi ve hoş kokması birliktelik için yeterlidir. Ama bu birliktelik kesinlikle aşk değildir. Koç erkeği tek seferlik kaçamaklardan hoşlanır. Kolay kolay bağlanamaz ve aşık olamaz. Eğer bir Koç erkeği sizi kıskandığını belli edecek bir şey söylüyor yada bu şekilde davranıyorsa bilin ki sizi hayatına sokmayı düşünüyordur. Çünkü bu burcun erkeği sadece hayatındaki kişiyi kıskanır ve ona sınırlar koyar.
Kendisi oldukça özgürlük düşkünüdür. Hayatındaki kadının da ona ayak uydurabilmesini ister. Kesinlikle pasif, soğuk ve suskun bir kadınla olmaz. Bu durum onu sıkar.